Adrese Clinici Anima



Anima Victoriei
Strada Buzesti nr.75-77, sector 1, Bucuresti
anima.victoriei@clinica-anima.ro

Anima Nusco Tower
Soseaua Pipera nr.42, mezanin, Nusco Tower
anima.nusco@clinica-anima.ro

Anima Delfinului
Soseaua Pantelimon nr.245
anima.delfinului@clinica-anima.ro

Anima Titan
Strada Nicolae Grigorescu nr.20, bl CA14, Complexul Titan
anima.titan@clinica-anima.ro


  Anima Veteranilor
Bulevardul Iuliu Maniu nr.78, sector 6
anima.veteranilor@clinica-anima.ro

Anima Drumul Taberei
Strada 1 Mai (fosta Compozitorilor), nr.32, Bl F8, Sc 3, apt 38, parter sector 6
anima.drumultaberei@clinica-anima.ro

Anima Progresului
Soseaua Giurgiului nr 94, sector 4, Bucuresti
anima.progresului@clinica-anima.ro
Telefon Call Center Anima: 021/9838


Adresa Sediu Central


Anima Speciality Medical Services - Sediul Central
Adresa: Soseaua Chitilei Nr. 228 C, etaj 1, Municipiul Bucuresti, Sector 1
Cod Postal: 012406 -ROMANIA
Tel: + 4021/201.10.90;
Fax: 0372/068.113;
secretariat.anima@clinica-anima.ro
office@clinica-anima.ro


Suntem aici pentru tine:



Prenume şi nume: *  
E-mail: *  
Telefon:  
Text: *  
   
   
 

Câmpurile notate cu * sunt obligatorii.
Știri
24-11-2016
Cresterea si dezvoltarea la copii  >>>


12-11-2015
Te dor articulatiile?  >>>


03-11-2015
Glaucomul nu doare, orbeste!  >>>


seatbelt